بهترین موسسه کنکور انسانی

بهترین موسسه کنکور انسانی چه موسسه_ای است؟

بهترین موسسه کنکور انسانی؛ با وجود رقابت سختی که بین داوطلبان کنکور رشته انسانی وجود دارد، اما؛ متاسفانه آموزشگاه چندان خوبی و موسسه چندان معتبری برای این رشته وجود ندارد. تمرکز ۹۰ درصد از موسسات کنکور روی ۲ گروه آزمایشی تجربی و ریاضی قرار گرفته و از برگزاری کلاس‌های کنکور، تهیه ویدیوهای آموزشی و خدمات این چنینی برای داوطلبان رشته انسانی غافل شده‌اند. به همین دلیل است که مشکل است بگوییم بهترین موسسه کنکور انسانی چیست؟

اضطراب دانش آموزان رشته انسانی

داوطلبان رشته انسانی برای کنکور دچار اضطراب می‌شوند وقتی که می‌بینند امکانات آموزشی برای آن‌ها مانند سایر رشته‌ها وجود ندارد و آن‌ها تنها منبع کمک آموزشی که در اختیار دارند را کتاب‌های کمک آموزشی می‌دانند که شامل کتاب‌های تست‌های کنکور سال‌های گذشته و یا کتاب‌هایی است که دارای درسنامه هستند و جنبه آموزشی بیشتری دارند.

ویژگی‌های بهترین موسسه کنکور انسانی

در ادامه این مطلب به بررسی کامل بهترین کلاس کنکور انسانی می‌پردازیم از جمله اینکه بهترین کلاس کنکور انسانی چه ویژگی‌هایی دارد و باید چه خدماتی را به داوطلبان رشته انسانی ارائه دهد. موارد زیر برای رسیدن به بهترین بهترین موسسه کنکور انسانی باید بررسی شوند.

  • کلاس‌های کنکور انسانی

بهترین موسسه کنکور برای رشته انسانی، موسسه‌ای است که برای دروس تخصصی رشته انسانی بتواند کلاس‌های کنکور تخصصی و مفید برگزار کند. از جمله دروس اختصاصی رشته انسانی که نیاز به برگزاری کلاس کنکور دارند شامل: آموزش ادبیات تخصصی انسانی، درس زبان عربی تخصصی انسانی، درس ریاضی کنکور انسانی، درس فلسفه و منطق، درس جامعه شناسی و درس اقتصاد است.

این کلاس‌ها باید توسط اساتید مجرب و حرفه‌ای تدریس شده و به صورت آنلاین و حضوری برگزار شوند. بعضی از کلاس‌هایی که برگزار می‌شوند فقط در شهر تهران هستند و دانش آموزانی که در تهران و کرج هستند می‌توانند از این کلاس‌ها استفاده کنند. بنابراین؛ بهتر است که مدرسه‌ها علاوه بر کلاس‌های حضوری، ویدیوهای آموزشی ضبط کنند و کلاس‌های آنلاین نیز برگزار کنند تا دانش آموزان و داوطلبان سراسر کشور بتوانند در این کلاس‌ها شرکت کنند.

  • خدمات مشاوره‌ای

بهترین موسسه کنکور انسانی موسسه‌ای است که خدمات مشاوره‌ای خوب به داوطلبان رشته انسانی ارائه دهد. متأسفانه یکی دیگر از مشکلاتی که داوطلبان رشته انسانی دارند، نبودن مشاوران زیاد برای این رشته است. اکثر کسانی که مشاور کنکور می‌شوند، مشاور دو رشته تجربی و ریاضی می‌شوند و مشاوران رشته انسانی تعداد بسیار کمتر از دو رشته دیگر دارند. بنابراین؛ موسسه‌ای می‌تواند موفق عمل کند که خدمات مشاوره‌ای خوبی به داوطلبان رشته انسانی ارائه دهد. آن‌ها اکثراً در برنامه‌ ریزی صحیح مشکل دارند و تعداد درس‌های تخصصی آن‌ها بسیار بیشتر از ۲ رشته تجربی و ریاضی است و گاها به دلیل زیاد بودن حجم مطالب درسی با کمبود وقت مطالعه مواجه می شوند و نیاز دارند که توسط مشاور برای برنامه‌ریزی صحیح راهنمایی شوند. آن‌ها استرس بسیار زیادی نیز تحمل می کنند. چرا که تعداد شرکت کننده‌های رشته انسانی زیاد است و رقابت در کنکور انسانی بالاست. بنابراین؛ باید یک مشاور خوب داشته باشد تا آنها را از نظر روانی نیز آماده کند. شما دانش آموزان رشته انسانی می‌توانید برای دریافت مشاوره از مقالات اختصاصی رادیو اکتیو در ارتباط با رشته شما استفاده کنید و یا برای دریافت مشاوره تحصیلی با ما در ارتباط باشید.

  1. روش خواندن ادبیات اختصاصی کنکور انسانی
  2. تکنیک های ریاضی کنکور انسانی
  3. بهترین منابع ریاضی کنکور انسانی
  4. روش های مطالعه ریاضی برای کنکور انسانی

 

درخواست مشاوره اختصاصی

دریافت مشاوره

 

  • جزوات و پکیج‌های مخصوص کنکور انسانی

بهترین موسسه کنکور انسانی باید منابع کمک آموزشی دیگری از جمله جزوات آموزشی و پکیج‌های کمک آموزشی داشته باشد. امروزه اکثر موسسات کنکور جزوات و پکیج‌هایی برای رشته ریاضی و تجربی ارائه می‌دهند و از داوطلبان انسانی کاملا غافل شده‌اند. نبود منابع خوب و کافی همیشه برای داوطلبان دغدغه بوده و برایشان مشکل ساز بوده است. اما؛ موسسه‌ای که بتواند چنین خدماتی را به داوطلبان ارائه دهد، قطعاً بهترین موسسه کنکور انسانی است.

موسسه رادیو اکتیو یکی از موسسات موفق در زمینه ارائه آموزش‌های دروس مربوط به رشته انسانی است. برای مشاهده آموزش درس مورد نظر بر روی درس و پایه تحصیلی خود کلیک کنید.

 

  • هزینه‌های معقول

متاسفانه در این شرایط افراد سودجویی نیز وجود دارند که با توجه به اینکه کمتر موسسه‌ای خدمات مناسب برای کنکور انسانی ارائه می‌دهد، با ارائه خدمات برای کنکور انسانی، هزینه‌های بسیار بالا و نامعقول دارند! داوطلبان باید توجه داشته باشند که هزینه تمام خدمات آموزشی برای تمام رشته‌ها تقریباً یکسان است و موسسه‌ای که هزینه‌های غیر منقول و بسیار بالاتر از عرف از داوطلبان می‌خواهد، غیر قانونی عمل می‌کند و داوطلبان نباید سراغ چنین موسسه بروند.

بهترین موسسه کنکور انسانی

بهترین موسسه کنکور انسانی چه موسسه‌ای است؟

خوشبختانه امروزه تعدادی دی وی دی آموزشی و ویدیو آموزشی برای دروس تخصصی رشته انسانی در بازار وجود دارد. با این که تعداد آنها کم است و تنوع دو رشته تجربی و ریاضی را ندارند، اما؛ باز هم برای داوطلبان انسانی نقطه مثبتی به حساب می‌آیند.

بهترین راه برای پیدا کردن بهترین موسسه کنکور انسانی این است که پای صحبت داوطلبان برتر کنکور انسانی بنشینید و بفهمید از چه موسسه‌ای کمک گرفته‌اند. ممکن است آنها از کتاب‌های کمک آموزشی یک موسسه استفاده کرده و از ویدیوهای آموزشی موسسه دیگر بهره برده باشند. همچنین؛ شرکت در آزمون‌های منظم و برنامه ریزی شده نیز بسیار مهم است. بسیاری از موسسات، آزمون‌های تخصصی برای رشته انسانی برگزار می‌کنند.

  اهمیت آزمون های آزمایشی کنکور چیست؟

مقایسه موسسات مختلف با هم

اگر می‌خواهید بهترین موسسه کنکور انسانی را شناسایی کنید، باید از بین چند موسسه‌ای که به ارائه خدمات کنکور انسانی می‌پردازند، یکی را انتخاب کنید. بنابراین؛ نیاز دارید مقایسه‌ی صحیحی بین تمام این موسسات انجام دهید تا نقاط ضعف و قوت هر یک را شناسایی کرده و بر اساس نیازهای آموزشی خود و سطح علمی‌تان موسسه‌ای که برای شما مناسب‌تر است را پیدا کنید. ممکن است موسسه‌ای برای یک داوطلب بهتر باشد ولی برای داوطلب دیگر چندان مفید نباشد.

مقایسه به این معنی است که تمام خدماتی را که موسسات مختلف ارائه می‌دهند، کنار هم قرار دهید و از بین آن‌ها نکات مثبت را در نظر گرفته و بدانید که آیا با نیازهای آموزشی شما همخوانی دارند یا نه و سپس اقدام به ثبت نام در موسسه مورد نظر کنید. برای مقایسه بهتر موسسات می‌توانید مقالات زیر را مطالعه کنید.

جمع بندی و نتیجه گیری

داوطلبان کنکور انسانی همیشه نگران این موضوع هستند که نسبت به ۲ رشته ریاضی و تجربی در حق آنها کم لطفی شده و موسسه مناسبی برای کنکور پیدا نمی‌کنند.

انتخاب بهترین موسسه کنکور انسانی از دغدغه‌های هر یک از داوطلبان شرکت کننده در کنکور انسانی است. داوطلبان رشته انسانی باید برای انتخاب بهترین موسسه تمام فاکتورها را در نظر داشته باشند. از جمله: کلاس‌های کنکور، آزمون‌های آزمایشی، پکیج‌های آموزشی، خدمات مشاوره و خدمات این چنینی.

مهم است که داوطلبان بتوانند بین خدمات ارائه شده توسط هر یک از موسسات مقایسه صحیحی انجام دهند و نیازهای آموزشی خود را با خدمات موسسه مورد نظر مقایسه کنند. در صورتی که خدمات ارائه شده با نیازهای آموزشی داوطلبان انسانی همخوانی داشت می‌توانند در موسسه مورد نظر اقدام به ثبت نام نمایند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در واتساپ و دریافت راهنمایی؛ ویژه مقاله بهترین موسسه کنکور انسانی

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

نمونه تدریس‌های ما را اینجا ببینید.