موسسه حرف آخر بهتر است یا ونوس؟

مقایسه موسسه حرف آخر و ونوس

مقایسه موسسه حرف آخر و ونوس؛ امروزه با پیدایش موسسات کنکور مختلف در سطح کشور، داوطلبان برای انتخاب بهترین موسسه کنکور اندکی دچار سردرگمی شده‌اند. اگر داوطلبان ویژگی‌های هر یک از موسسات کنکور را به خوبی بدانند می‌توانند مقایسه کنند و از بین آن‌ها موسسه مناسبی را برای خود انتخاب کنند. دو نمونه از این مؤسسات، موسسه حرف آخر و ونوس هستند.

موسسات کنکوری در بازار رقابت

در بازار رقابتی امروز، موسساتی که کیفیت آموزشی بالاتری دارند و امکانات کامل‌تری را به داوطلب عرضه می‌کنند موفق‌تر هستند. با توجه به امکانات فراوان و آپشن‌هایی که هر یک از موسسات کنکوری دارند، انتخاب برای داوطلبان و خانواد‌ه‌های آن‌ها بسیار مشکل شده است. خدماتی که موسسات ارائه می‌دهند شامل: کلاس‌های کنکور، دی وی دی های آموزشی و کتاب‌های مختلف آموزشی و همچنین آزمون‌های آزمایشی و مشاوره و پشتیبانی می‌شوند. در مقایسه موسسه حرف آخر و ونوس به بررسی تک تک این موارد خواهیم پرداخت.

موسسه حرف آخر و موسسه ونوس دو موسسه معتبر هستند که در سال‌های اخیر از محبوبیت و شهرت بسیاری برخوردار شده‌اند. در این مقاله سعی داریم به مقایسه بین دو موسسه حرف آخر و ونوس بپردازیم و تفاوت‌های این دو را برای شما عزیزان شرح دهیم تا بتوانید انتخاب درست‌تری داشته باشید.

مقایسه موسسه حرف آخر با ونوس

در بررسی تفاوت موسسه حرف آخر و ونوس از ضعف‌ها و قوت‌های این موسسات برای شما صحبت خواهیم کرد و بررسی می‌کنیم که موسسه آموزشی رادیو‌اکتیو چه مزیت‌هایی در تدریس و آموزش دروس نسبت به این ۲ موسسه دارد.

متدهای آموزشی موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر از برترین موسسات در زمینه کنکور است. این موسسه با استفاده از متدهای جدید آموزشی توانسته است که در بخش آموزش دروس مختلف کنکور انقلابی به وجود بیاورد. در متد موسسه حرف آخر نیمکره راست مغز فعال شده و مباحث مختلف به‌ راحتی به حافظه داوطلبان عزیز سپرده می‌شوند. این داوطلبان می‌توانند مطالب را به حافظه بلند مدت خود بسپارند و به راحتی در جلسه کنکور از محفوظات خود استفاده کنند. منحنی فراموشی که ما در ارتباط با این روش صحبت کرده‌ایم الهام بخش متدهای آموزشی رادیو اکتیو و موسسه حرف آخر بوده است.

مقایسه موسسه حرف آخر با ونوس
مقایسه موسسه حرف آخر با ونوس

اساتیدی که در موسسه حرف آخر مشغول به تدریس هستند همه از اساتید معروف و مجرب کشور هستند. آنها ایده‌های ناب تدریس دارند که باعث بازدهی میزان یادگیری شده است. برنامه‌های مختلفی در دستور کار برنامه‌های مطالعاتی موسسه حرف آخر قرار دارد. از جمله برنامه هزار ساعته حرف آخر و برنامه ۴ ماهه مطالعاتی حرف آخر.

در بخش مشاوره موسسه حرف آخر مشاوران، دانش آموزان را به گروه‌های مختلف تحصیلی تقسیم کرده و پکیج‌های مناسب هر یک از گروه‌ها را به آنها ارائه می‌دهند. یکی از پکیج‌ها، بسته ۵ روز با حرف آخر است که ۲۰ درصد از مباحث هر درس را برای داوطلبان عرضه می‌کند. داوطلبانی که از این پکیج استفاده می‌کنند، می‌توانند از همین حالا ۴٠ تست را در کارنامه خود در نظر بگیرند. این برنامه به صورت کاملاً رایگان به داوطلبان عرضه می‌شود.

  بودجه بندی عربی کنکور چگونه است؟

موسسه حرف آخر، موفق‌ترین موسسه در زمینه ارائه‌ی دی وی دی های آموزشی و آموزش مجازی و دیجیتال به داوطلبان است. خلاقیت‌های بسیاری در آموزش‌های آنها به چشم می‌خورد از جمله استفاده از انیمیشن در تدریس مباحث مختلف،  استفاده از شکل و نمودار،نقشه و الگو و تدریس‌های متنوع و جذاب.

متدهای آموزشی موسسه ونوس

متدهای آموزشی موسسه ونوس
متدهای آموزشی موسسه ونوس

در مقایسه موسسه حرف آخر و ونوس به بررسی متدهای آموزشی ونوس می‌رسیم. موسسه ونوس نیز یکی از موسسات آموزشی معتبر در کشور است که ۱۰ سال سابقه تدریس و فعالیت دارد. یکی از بهترین و کاملترین پکیج‌های آموزشی را موسسه ونوس به داوطلبان عرضه می‌کند. پکیج‌هایی که موسسه ونوس آماده می‌کند، برای تمام دانش آموزان پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم تمام رشته‌ها از جمله رشته تجربی، ریاضی فیزیک، علوم انسانی و داوطلبان گروه هنر است.

یکی از نقاط قوت موسسه ونوس این است که برای تمام گروه‌های تحصیلی، پکیج کنکوری دارد. بنابراین؛ تمام داوطلبان در هر پایه می‌توانند از محصولات موسسه ونوس استفاده کنند. شما عزیزان می‌توانید پکیج‌ آموزشی کنکور کامل‌تری را در موسسه رادیو اکتیو تهییه کنید.

اساتید مجرب موسسه ونوس، دروس را به صورت کاملاً تفهیمی به داوطلبان آموزش می‌دهند تا بتوانند به راحتی مطالب را درک کنند. هزینه‌ی دی وی دی ها نیز از هزینه کلاس‌های کنکوری بسیار پایین‌تر است و بنابراین؛ برای داوطلبان از نظر وقت و هزینه به صرفه است. دی وی دی ها و پکیج‌های ونوس، مطابق با آخرین تغییرات کتب درسی آماده شده‌اند و تمام داوطلبان با هر سطح علمی می‌توانند از آنها استفاده کنند. تدریس توسط اساتید مجرب و به صورت پله پله، مشابه با کلاس‌های خصوصی به داوطلبان ارائه می‌شود. آموزش از سطح پایه و مباحث به صورت ریشه‌ای به داوطلبان تدریس می‌شود.

  مقایسه آموزش فیزیک رادیو اکتیو و حرف آخر

موسسه حرف آخر بهتر است یا ونوس؟

همانطور که گفتیم هر یک از دو موسسه حرف آخر و ونوس مزایای خاص خود را دارند. موسسه حرف آخر برای داوطلبان کنکوری مناسب‌تر است و بسیار معتبر تر از سایر موسسات است. دی وی دی‌های آموزشی حرف آخر بسیار معروف هستند و اکثر داوطلبان موفق از آن‌ها استفاده می‌کنند. اما؛ اگر دانش آموز پایه‌های دهم و یازدهم می‌خواهد از خدمات آموزشی موسسه استفاده کند، موسسه ونوس برای او مناسب تر است. چرا که موسسه حرف آخر فقط مخصوص داوطلبان کنکوری است. متدهای آموزشی حرف آخر به روز تر هستند و بسیار برای داوطلبان از جذابیت بیشتری برخوردارند. بنابراین؛ داوطلبان بر اساس نیازهای خود می‌توانند یکی از این دو موسسه را انتخاب کنند.

موسسه کنکوری رادیو اکتیو

موسسه ونوس برای تمام پایه‌ها آموزش دارد و صرفاً به کلاس کنکور محدود نمی‌شود. موسسه حرف آخر تدریس‌های بسیار جذاب و متدهای به روز و خوبی دارد و از این نظر از سایر موسسات از جمله موسسه ونوس جلوتر است. داوطلبان می‌توانند بر اساس نیازهای خود یکی از این ۲ موسسه را انتخاب کند و این کاملا می‌تواند سلیقه‌ای باشد و یا بر اساس نیازهای داوطلبان تصمیم‌‌گیری شود. در هر صورت هر دو موسسه از موسسات معروف و معتبر در کشور هستند، اساتید مجربی دارند و از متدهای خوبی پیروی می‌کنند.

هر دو موسسه از موسسات معتبر کشور هستند و معروف‌ترین اساتید کشور با هر دوی آن‌ها همکاری می‌کنند. بنابراین؛ با خیال راحت می‌توانید یکی از این دو موسسه را جهت آموزش انتخاب کنید. هر دو موسسه، آموزش‌های خود را به صورت پکیج و دی وی دی‌های آموزشی ارائه می‌دهند. پکیج‌ها تنوع دارند و هر داوطلب می‌تواند بر اساس نیاز خود آن‌ها را انتخاب کند.

در مجموع نمی‌توانیم بگوییم که موسسه حرف آخر بهتر است یا ونوس؟ پس از مقایسه‌ی هر دو موسسه فهمیدیم که هر یک از این دو موسسه مزایای خاص خود را دارند و بر اساس نیازهای دسته‌ای از داوطلبان به ارائه خدمات می‌پردازند. تصمیم گیری نهایی با خود داوطلب است که کدام موسسه برای او بهتر و مناسب‌تر است. اگر قصد دارید تا بیشتر با موسسه کنکوری ما یعنی رادیو‌ اکتیو آشنا شوید، ویدیوی زیر را مشاهده کنید و برای دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

درخواست مشاوره اختصاصی

دریافت مشاوره

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در واتساپ و دریافت راهنمایی؛ ویژه مقاله موسسه حرف آخر بهتر است یا ونوس؟

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

نمونه تدریس‌های ما را اینجا ببینید.