مقایسه آموزش شیمی رادیو اکتیو و قلمچی

مقایسه آموزش شیمی رادیو اکتیو و قلمچی؛ کدام موسسه برای آموزش شیمی بهتر است؟ شیمی درس شیرین و جذابی است که بسیاری از داوطلبان در خواندن آن مشکل دارند. با وجود اینکه برای آنها جذابیت زیادی دارد اما؛ در حل مسائل شیمی مشکل دارند. چگونه باید داوطلبان نحوه‌ی صحیح مطالعه شیمی را بدانند و علاوه بر آن در مطالبی که مشکل دارند، آموزش صحیح ببینند امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و پس از پاندمی کرونا، تمام روش‌های آموزشی دگرگون شده است.

آموزش شیمی با روش‌های نوین!

روش‌های آموزش شیمی از کلاس‌های حضوری به کلاس‌های مجازی و غیر حضوری تغییر پیدا کرده است. یعنی هر داوطلب با دسترسی به اینترنت پرسرعت و داشتن گوشی هوشمند یا کامپیوتر خانگی می‌توانند به راحتی به این آموزش‌ها دسترسی داشته باشند. مهم نیست که در تهران زندگی کنید یا در شهرستان‌ها، شما می‌توانید به راحتی از طریق وب سایت موسسات مختلف و آموزش دروس مختلف دسترسی داشته باشید.

برای آموزش شیمی،  ابتدا باید کتاب درسی را به عنوان منبع اصلی اموزش خود مطالعه کنید. برای تکرار و تمرین بیشتر از کتاب‌های کمک آموزشی مناسب سطح آموزشی خود استفاده کنید. همان طور که می‌دانید، دانش آموزان به سه دسته ضعیف، متوسط و قوی تبدیل می‌شوند و کتاب‌ها که بر اساس نیازهای آنها طراحی شده‌اند اما؛ برای آموزش بیشتر می‌توانید از ویدیوهای آموزشی در وب سایت موسسات مختلف بهره بگیرید. شیمی درسی است که بسیار شیرین و جذاب است و با دیدن ویدیوهای آموزشی آن می‌توانید به راحتی اشکالات خود را برطرف کنید. در این مقاله قصد داریم تا با مقایسه آموزش شیمی رادیو اکتیو و قلمچی به شما در انتخاب بهترین موسسه آموزش شیمی کمک کرده باشیم.

مقایسه آموزش شیمی رادیو اکتیو

در گام اول مقایسه آموزش شیمی رادیو اکتیو و قلمچی به سراغ موسسه رادیو اکتیو می‌رویم. موسسه رادیو اکتیو با تهیه و انتشار ویدیوهای آموزشی شیمی به صورت مبحثی توانسته است جایگاه ویژه‌ای در بین داوطلبان کنکور پیدا کند. این داوطلبان با تکیه بر مطالب مهمی که در این وب سایت یاد می‌گیرند، می‌توانند درصد بالایی شیمی پاسخ دهند.

کیفیت این ویدیوها بسیار بالاست. در ویدیوهای آموزش شیمی رادیو اکتیو شما می‌توانید تمام مطالب کتاب درسی و نکات کنکوری را یاد بگیرید. حل مسائل شیمی با دیدن این ویدئوها بسیار آسان می‌شود.  مدرسان با تجربه رادیواکتیو مسئله‌های شیمی را با روش‌های کنکوری و جدید حل میکنند تا شما بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پاسخ رسیده و در زمان خود صرفه جویی کنید. آموزش شیمی رادیو اکتیو با حل مثال و تست‌های کنکور بوده و داوطلبان می‌توانند با دیدن این ویدیوها چند نمونه از تست‌های کنکور را نیز یاد بگیرند. رادیواکتیو یکی از بهترین موسسات برای آموزش شیمی و مدرسان شیمی آن بسیار با تجربه،  با سواد و به روز هستند.

 

آموزش شیمی قلمچی

در گام دوم مقایسه آموزش شیمی قلمچی و رادیو اکتیو نوبت به موسسه قلم چی است! موسسه قلم چی از موسسات بسیار معتبر و معروف و با قدمت بیش از یک دهه است که داوطلبان در قلم چی علاوه بر خدمات آموزشی می توانند در آزمون‌ها نیز شرکت کرده و از خدمات مشاوره ای نیز بهره بگیرند.  ویدیوهای آموزشی قلم چی برای درس شیمی نیز بسیار جمع و مفید است. در این ویدیوها کلیه مطالب منطبق بر آخرین کتب درسی پوشش داده شده و توسط معروف ترین و مجرب ترین مدرسان کنکور تدریس می‌شوند. اما؛ مشکلی که ویدیوهای آموزش شیمی قلم چی دارند این است که تست‌هایی که در آن ویدیوها به عنوان نمونه حل می‌شود شامل تست‌های کنکور نیست بلکه تست‌های آزمون‌های قلم چی را در بر می‌گیرد.

  اهمیت آزمون های آزمایشی کنکور چیست؟

مقایسه آموزش شیمی رادیو اکتیو و قلمچی

اگر بخواهیم آموزش شیمی رادیواکتیو و قلمچی را با هم مقایسه کنیم، باید بگوییم که آموزش شیمی رادیو اکتیو مناسب برای تمام دانش آموزان با هر سطح علمی است. یعنی تمام داوطلبان در هر آزمونی که شرکت کرده باشند و یا حتی اگر در هیچ آزمونی شرکت نکرده باشند، می‌توانند از آموزش شیمی رادیواکتیو بهره ببرند و مناسب برای دانش آموزان ضعیف، متوسط و قوی است. مثلاً دانش آموزان قوی می‌توانند برای مرور، از این ویدیوها استفاده کنند و یا به بررسی تست‌های چالشی و ترکیبی آن بپردازند. برای دانش آموزان متوسط و ضعیف نیز آموزش آن برای یادگیری مباحثی که در فهم آن دچار اشکال هستند توصیه می‌شود.

موسسه رادیو اکتیو برای روشن‌تر شدن مسیر آموزشی شیمی و موفقیت شما علاقمندان به درس شیمی مقالاتی را در حوزه این درس نیز آماده کرده است. از مفیدترین این مطالب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

درخواست مشاوره اختصاصی

دریافت مشاوره

اما ویدیوهای آموزش قلم چی بیشتر مناسب برای دانش آموزان و داوطلبانی است که در آزمون‌های قلم چی شرکت کرده‌اند. چرا که مطالب مطرح شده در آن بیشتر بر پایه‌ی آزمون‌ها و سوالات بررسی شده است. بیشتر سوالات آزمون‌های قلم چی بر اساس آزمون‌های آن و مناسب کسانی است که در این آزمون‌ها شرکت کرده‌اند و چندان به داوطلبانی که در آزمون‌های قلم چی شرکت نکرده‌اند توصیه نمی شود.

  ضریب ریاضی در کنکور انسانی چقدر است؟

بهترین موسسه را انتخاب کنید …

هدف از مقایسه آموزش شیمی رادیو اکتیو و قلمچی انتخاب بهترین موسسه با توجه به روحیات شماست. برای مرور و جمع بندی آنچه که گفتیم می‌توانیم بگوییم که آموزش ویدیوهای آموزشی در وب سایت موسسات علمی آموزشی مختلف ارائه می‌شود، دو موسسه معروف و معتبری که به آموزش شیمی به صورت مجازی پرداخته‌اند، موسسه رادیواکتیو و موسسه قلم چی هستند. اگر بخواهیم ویدیوهای آموزش شیمی قلم چی و رادیواکتیو را با هم مقایسه کنیم، باید بگوییم که آموزش شیمی رادیواکتیو برای تمام داوطلبان مناسب است و اگر در هر آزمونی که شرکت کرده باشند می‌توانند از این ویدیوها استفاده کنند. اما؛ آموزش شیمی قلم چی بیشتر مناسب برای داوطلبانی است که در آزمون‌های آزمایشی قلم چی نیز شرکت کرده باشند و برای تمام داوطلبان شاید مناسب نباشند.

همچنین بخوانید درباره: مقایسه آموزش شیمی رادیو اکتیو و حرف آخر

در مقایسه ویدیوهای آموزش شیمی رادیواکتیو و قلم چی باید بگوییم که این دو موسسه شباهت‌های آموزشی زیادی نیز به هم دارند. از جمله این شباهت‌ها این است که هر دو از مدرسان معروف و باتجربه کنکور استفاده می‌کنند. آموزش‌ها بسیار جذاب و گیرا بوده و برای دانش آموزان تداعی کلاس‌های حضوری کنکور شیمی است. همچنین؛ بر اساس آخرین تغییرات کتب درسی صورت می گیرد و کلیه مطالب درسی کتاب شیمی را پوشش می‌دهد. در هر آموزش تعداد زیادی تست و حل مسئله نیز گنجانده شده است که داوطلبان بتوانند تسلط بیشتری روی مطالب پیدا کنند. توصیه ما به شما این است که اگر در آزمون‌های قلم چی شرکت نکرده‌اید و می‌خواهید از آموزش شیمی یک موسسه معتبر بهره بگیرید، حتما موسسه رادیواکتیو را انتخاب کنید. چرا که برای داوطلبانی که در آزمون‌های مختلف شرکت کرده‌اند و یا درهیچ آزمونی شرکت نکرده‌اند نیز مناسب است.  

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در واتساپ و دریافت راهنمایی؛ ویژه مقاله مقایسه آموزش شیمی رادیو اکتیو و قلمچی

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

نمونه تدریس‌های ما را اینجا ببینید.