مقایسه آموزش شیمی رادیو اکتیو و حرف آخر

مقایسه آموزش شیمی رادیو اکتیو و حرف آخر

مقایسه آموزش شیمی رادیو اکتیو و حرف آخر؛ در این مطلب سعی داریم به مقایسه آموزش شیمی در موسسه رادیو اکتیو و حرف آخر بپردازیم. شیمی، درسی سرنوشت‌ ساز برای داوطلبان گروه ریاضی و تجربی است. بسیاری از داوطلبان با پاسخگویی به تعداد قابل توجهی از سوالات شیمی کنکور می‌توانند رتبه دلخواه خود را به دست بیاورند. در حقیقت؛ شیمی درسی بسیار کمک کننده است که در صورت عدم پاسخگویی به سوالات آن، تراز و رتبه داوطلب پایین کشیده می‌شود. اما؛ در صورتی که داوطلبان بتوانند تعداد قابل توجهی از سوالات آن را پاسخ دهند، می‌توانند امیدوار باشند که رتبه و تراز آن‌ها تغییر چشمگیری داشته باشد.

شیمی درسی تفهیمی است …!

با توجه به مسئله‌دار بودن و تفهیمی بودن درس شیمی، بسیاری از داوطلبان و دانش آموزان به آموزش بیشتر در این درس احساس نیاز می‌کنند. این دسته از داوطلبان و دانش‌آموزان پس از مطالعه‌ی کتاب درسی و استفاده از منابع کمک آموزشی باز هم به آموزش بیشتر نیاز دارند. بنابراین؛ ترجیح می‌دهند از ویدیوهای آموزشی و کلاس‌های آموزش مجازی استفاده کنند. ۲ موسسه معروفی که به اموزش شیمی به صورت مجازی و از طریق ویدیوهای آموزشی می‌پردازند، رادیو اکتیو و حرف آخر هستند.

در ادامه مطلب با مقایسه آموزش شیمی رادیو اکتیو و حرف آخر همراه ما  باشید تا آموزش شیمی رادیو اکتیو و حرف آخر را با هم مقایسه کنیم و به شما داوطلبان عزیز که نمی‌توانید تصمیم بگیرید که کدام موسسه برای آموزش شیمی مناسب‌تر است کمک کنیم تا موسسه مناسب برای آموزش شیمی را انتخاب کنید.

آموزش شیمی کنکور

شیمی دارای ۲ بخش حفظ کردنی و تفهیمی است. بخش تفهیمی شیمی شامل مسائلی می‌شود که تنها با حفظ کردن راه حل‌های آن‌ها نمی‌توان به پاسخ آن‌ها دست پیدا کرد. بلکه؛ باید راه حل‌ها را یاد گرفت و مطالب را به صورت پایه‌ای درک کرد. برای درک مطالب تفهیمی شیمی، داوطلبان نیاز به یک آموزش صحیح و اصولی دارند.

امروزه روش‌های آموزشی و متدهای آموزش دروس مختلف دستخوش تغییرات بسیار و انقلابی بزرگ شده است. دیگر نیاز نیست که داوطلبان هزینه و زمان زیادی را صرف شرکت در کلاس‌های کنکور کنند. بلکه؛ می‌توانند از طریق منابع کمک آموزشی فراوانی که در دسترس آنها وجود دارد، در دروسی که مشکل دارند خود را تقویت کنند. یکی از بهترین روش‌ها و مدرن‌ترین روش‌های آموزش شیمی، آموزش از طریق ویدیوهای آموزشی است.

این ویدیوها معمولاً توسط مدرسان معروف، باتجربه و باسواد تهیه می‌شوند. آنها علاوه بر پوشش کامل مطالب درسی طبق آخرین تغییرات کتب درسی، به بررسی سوالات کنکور و طرح نکات کنکوری نیز می‌پردازند و فضای ویدیوها دوستانه، صمیمی و بسیار جذاب است.

هر داوطلبی که احساس نیاز به آموزش بیشتر می‌کند، می‌تواند از این ویدیوهای آموزشی بهره‌ی کافی ببرد. موسسات مختلف، اقدام به آموزش شیمی از این طریق کرده‌اند که در ادامه آموزش شیمی ۲ موسسه بسیار معروف و معتبر در این زمینه یعنی رادیو اکتیو و حرف آخر را با هم مقایسه می‌کنیم.

آموزش شیمی رادیو اکتیو

در اولین قدم از مقایسه آموزش شیمی رادیو اکتیو و حرف آخر به سراغ موسسه رادیو اکتیو، موسسه‌ای است که در سال‌های اخیر توانسته است در بین داوطلبان جایگاه ویژه‌ای پیدا کند. این موسسه برای دروس مختلف، آموزش مجازی از طریق ویدیوهای مفید آموزشی دارد. از جمله این ویدیوها می‌توان به آموزش شیمی رادیو اکتیو اشاره کرد که به صورت مبحثی بوده، هر سه پایه را پوشش می‌دهد و علاوه بر تدریس مطالب کتب درسی به صورت کامل، نکات کنکوری را نیز در خود جای داده است و داوطلبان می‌توانند با مشاهده‌ی این ویدیوها، علاوه بر یادگیری مطالب درسی، نکات کنکوری مهم را نیز در هر مبحث فرا بگیرند.

آموزش شیمی موسسه رادیواکتیو
آموزش شیمی موسسه رادیواکتیو

این آموزش توسط اساتید مجرب و معروف کشور انجام شده و برای داوطلبان بسیار جذاب است. داوطلبان هنگام مشاهده‌ی این ویدیوها خود را در کلاس درس تصور می‌کنند و می‌توانند با فضای تدریس و مدرس ارتباط خوبی برقرار کنند. در رادیو اکتیو کیفیت آموزش شیمی بسیار بالا بوده و داوطلب پس از مشاهده ویدیوهای مربوط به یک مبحث می‌تواند به تست‌های آن مبحث به راحتی پاسخ دهد.

 

این ویدیوها قابل استفاده برای تمام دانش آموزان و داوطلبان با هر میزان سطح علمی هستند و دانش آموزان ضعیف و متوسط که در فهم مطالب درسی شیمی دچار مشکل هستند، می‌توانند با کمک ویدیوهای آموزش شیمی رادیو اکتیو به درصدهای بالاتری دست پیدا کنند.

آموزش شیمی حرف آخر

در قدم دوم از مقایسه آموزش شیمی حرف آخر و رادیو اکتیو نوبت موسسه حرف آخر از پیشگامان تدریس مجازی به صورت ویدئو است. این موسسه دارای متدهای آموزشی مختص به خود است. از جمله این متدها، آموزش تصویری از طریق انیمیشن است.

حرف آخر با کمک این نوع آموزش تصویری قصد دارد مطالب را طوری به داوطلبان آموزش دهد که در حافظه بلند مدت آنها تثبیت شده و به هیچ عنوان مطالب را از یاد نبرند.

آموزش شیمی در حرف آخر نیز بسیار مفید است. نکات مهم کنکوری به دانش آموزان آموزش داده می‌شود و تمام دانش آموزانی که در درس شیمی دچار مشکل هستند و ضعیف یا متوسط محسوب می‌شوند، می توانند با مشاهده این ویدیوها درصد خود را به مقدار قابل توجهی ارتقا ببخشند.

موسسه حرف آخر با تکیه بر روش‌های مدرن تدریس توانسته است در درس شیمی به موفقیت دست پیدا کند و داوطلبان ویدیوهای آن را تهیه و مشاهده کنند.

  فیزیک کنکور را چگونه بخوانیم؟

جمع بندی مقایسه آموزش شیمی رادیو اکتیو و حرف آخر

در جمع بندی آنچه که گفتیم و با توجه به مقایسه اموزش شیمی رادیو اکتیو و حرف آخر، می‌توانیم به این نتیجه برسیم که هر دو موسسه از موسسات معتبر و مفید برای آموزش شیمی هستند. داوطلبانی که در درس شیمی مشکل دارند و نمی‌توانند درصد دلخواه خود را کسب کنند، می‌توانند برای آموزش بیشتر از ویدیوهای آموزشی این دو موسسه استفاده کنند. هر یک از دو موسسه، متدهای آموزشی مختص به خود را دارند و این متدها، تفاوت‌ها و شباهت‌هایی با هم دارند.

برای موسسه حرف آخر می‌توان گفت که روش تدریس آن‌ها به صورت انیمیشن است و برای موسسه رادیو اکتیو می‌توان گفت که آموزش‌ها طبق آخرین تغییرات کتب درسی همراه با اموزش نکته و تست و توسط مدرسان مجرب و معروف کشور انجام می‌شوند.

موسسه رادیو اکتیو برای روشن‌تر شدن مسیر آموزشی شیمی و موفقیت شما علاقمندان به درس شیمی مقالاتی را در حوزه این درس نیز آماده کرده است. از مفیدترین این مطالب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

درخواست مشاوره اختصاصی

دریافت مشاوره

هر دانش آموزی که احساس نیاز به آموزش شیمی می‌کند، می‌تواند از ویدیوهای هر یک از این دو موسسه‌ی معتبر استفاده کند. توصیه ما به شما این است که با مشاهده ویدیوهای آموزش شیمی رادیو اکتیو بتوانید درصد خود را از ضعیف به متوسط و یا از متوسط به قوی ارتقا دهید. برای داوطلبان قوی نیز توصیه می‌شود با مشاهده این ویدیوها به تسلط کامل روی مطالب درسی برسید. بنابراین؛ می‌توان گفت که ویدیوهای آموزش شیمی رادیو اکتیو برای تمام دانش آموزان با هر سطح علمی کاملاً مناسب هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در واتساپ و دریافت راهنمایی؛ ویژه مقاله مقایسه آموزش شیمی رادیو اکتیو و حرف آخر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

نمونه تدریس‌های ما را اینجا ببینید.