مقایسه ویدیو های آموزشی کنکور گاج و رادیو اکتیو

مقایسه ویدیو های آموزشی کنکور گاج

مقایسه ویدیو های آموزشی کنکور گاج؛ در دنیای مدرن امروز، طبق آخرین تحقیقات دنیای آموزش، آموزش تصویری و یادگیری از طریق ویدیوهای آموزشی، بهترین، سریع ترین و کامل‌ترین راه یادگیری است. در ایران نیز طی چند سال اخیر، آموزش تصویری از طریق ویدیوهای آموزشی متداول شده است و در بین دانش آموزان و داوطلبان بسیار محبوب است  اکثر دانش آموزان و داوطلبان به جای رفتن به کلاس‌های کنکور و پرداخت هزینه‌های گزاف، با صرف هزینه‌ی کمی ویدیوهای آموزشی دروس مختلف را تهیه کرده و برای یادگیری مطالب استفاده می‌کنند.

با این روش آن‌ها در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و در عین حال آموزش جذاب و مدرنی را تجربه می‌کنند. اما؛ نکته مهم اینجاست که دانش آموزان و داوطلبان باید چه موسسه‌ای را برای ویدیوهای آموزشی انتخاب کنند. امروزه اکثر موسسات کنکوری، ویدیوهای آموزشی نیز دارند. اما؛ اینکه کدام یک از آن‌ها برای دانش آموزان مفیدتر است، بسیار مهم است. در ادامه به مقایسه ویدیوهای آموزشی کنکور گاج و رادیو اکتیو می‌پردازیم تا شما عزیزان با هر یک از این ۲ موسسه و ویدیوهای آموزشی آن‌ها آشنا شده و با آگاهی یکی را انتخاب کنید.

ویژگی‌های ویدیوهای آموزشی کنکور گاج

در قدم اول از مقایسه ویدیو‌های آموزشی کنکور گاج و رادیو اکتیو به بررسی ویژگی‌های ویدیو های آموزشی موسسه گاج خواهیم پرداخت. گاج، یکی از موسسات معروف و معتبر کشور است که داوطلبان زیادی از خدمات آن استفاده می‌کنند. از جمله خدماتی که گاج به دانش آموزان و داوطلبان کنکور ارائه می‌دهد، برگزاری کلاس‌های کنکور، برگزاری آزمون‌های جامع و ویدیوهای آموزشی است. کتاب‌های گاج نیز که نیازی به معرفی ندارند و تمام داوطلبان کنکور حداقل یک بار از کتاب‌های گاج استفاده کرده‌اند.

ویدیوهای آموزشی گاج توسط اساتید حرفه‌ای و مجرب با تدریس‌های خلاقانه و با کیفیت ضبط شده اند. محتوای این ویدیوهای آموزشی گاج شامل آموزش کتاب‌های درسی، حل سوالات شب‌های امتحان و حل سوالات آزمون‌ها به صورت تشریحی می‌شود. برای تمام دروس و تمام مباحث کنکور، ویدیو آموزشی وجود دارد. در حقیقت برای تمام محتوای کنکوری و مباحث مختلف در گاج ویدیو وجود دارد.

این تدریس‌ها توسط دبیران آموزش و پرورش، اساتید کنکور و اساتیدی که به نحوی تجربه خوبی در امر کنکور و تدریس داشته‌اند صورت می‌گیرد. محتوای ویدیوهای آموزشی کنکور گاج بسیار مفید بوده و تدریس‌های آن جذاب و خلاقانه است. گاج بیش از ۱۰۰۰ ساعت ویدیو آموزشی برای داوطلبان کنکور منتشر کرده است. ویدیو‌های آموزشی موسسه گاج در مقایسه ویدیو های آموزشی کنکور قلم چی و رادیو اکتیو همواره در لیست بررسی دانش آموزان کنکوری قرار گرفته‌است.

ویژگی های ویدیو های آموزشی کنکور رادیواکتیو

ویژگی‌های ویدیوهای آموزشی کنکور رادیو اکتیو

رادیو اکتیو یکی از موسسات بسیار موفق و معتبر در زمینه کنکور است در وب سایت رادیو اکتیو علاوه بر مقالات آموزشی و انگیزشی فراوان، می‌توانید ویدیوهای آموزشی بسیار مفید رادیواکتیو را نیز مشاهده کنید. ویدیوهای آموزشی رادیو اکتیو خصوصیات منحصر به فردی دارند که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

ویدیوهای آموزشی کنکور رادیو اکتیو بسیار کامل و جامع بوده و به صورت مبحثی تدریس می‌شوند. در این ویدیوهای آموزشی، تمام نکات مهم کنکوری و آموزش دروس به زبانی ساده و روان برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور تدریس می‌شود. تدریس‌ها توسط اساتید مجرب رادیو اکتیو صورت می‌گیرد که تیم بسیار جوان، خلاق و با انگیزه‌ای هستند و تمام نکات و مطالب مهم را در قالب ویدیوها به دانش آموزان، آموزش می‌دهند.

تدریس در ویدیوهای آموزشی کنکور رادیو اکتیو بر اساس آخرین تغییرات کتاب‌های درسی صورت گرفته است. ویدیوها بسیار کوتاه و به صورت مبحثی بوده و از این جهت اصلا برای داوطلبان خسته کننده نیستند و منبع مناسبی برای داوطلبانی به شمار می‌روند که به آموزش بیشتر در مباحث خاصی از یک درس نیاز دارند.

با استفاده از ویدیوهای آموزشی کنکوری رادیو اکتیو، دیگر نیازی به شرکت در کلاس‌های کنکور ندارید و می‌توانید با خیال راحت از این منبع به عنوان منبع اصلی آموزشی خود استفاده کنید. برای دسترسی به آموزش‌های ویدیویی رادیو اکتیو می‌توانید از طریق بخش زیر اقدام کنید.

 

مقایسه ویدیوهای آموزشی کنکور گاج و رادیو اکتیو

حال که با ویژگی‌های ویدیوهای آموزشی هر یک از ۲ موسسه‌ی گاج رادیواکتیو آشنا شدید، می‌توانید به یک مقایسه‌ی کلی بین ویدیوهای آموزشی کنکور گاج و ویدیوهای آموزشی کنکور رادیو اکتیو بپردازید. ویدیوهای آموزشی کنکور گاج، در آزمون‌های گاج، نکات مربوط به آزمون‌ها در آن‌ها گنجانده شده است. بنابراین؛ شاید برای بعضی از داوطلبانی که در آزمون‌ها شرکت نکرده‌اند، چندان هم مفید نباشند. اما؛ ویدیوهای آموزشی رادیو اکتیو بدون در نظر گرفتن آزمون خاصی و طبق کتب درسی و تست‌های کنکور تهیه شده‌اند و در دسترس داوطلبان کنکور قرار گرفته‌اند.

ویدیوهای آموزشی موسسه رادیو اکتیو، بسیار خلاقانه و جذاب‌ترند و توسط اساتید با تجربه و خلاق تهیه شده‌اند. اما؛ می‌توان گفت که کوتاه بودن و مبحثی بودن ویدیوهای آموزشی رادیو اکتیو یک مزیت مهم برای این موسسه به شمار می‌رود.

  تکنیک های ریاضی کنکور انسانی چیست؟

جمع بندی کلی و نتیجه گیری

در مجموع می‌توان گفت که برای صرفه جویی در وقت و هزینه، بهتر است دانش آموزان و داوطلبان کنکور به جای رفتن به کلاس‌های پرهزینه کنکوری به سراغ ویدیوهای آموزشی می‌روند و در مباحثی که اشکال دارند از این ویدیوها بهره می‌گیرند. امروزه اکثر موسسات کنکوری در سراسر کشور به ضبط ویدیوهای آموزشی برای دانش آموزان خود و داوطلبان کنکور پرداخته‌اند. این ویدیوهای آموزشی، متنوع و با کیفیت بوده و بازار رقابتی داغی با یکدیگر ایجاد کرده‌اند.

ویدیوها توسط اساتید مجربی تدریس شده که سابقه تدریس کنکور و مدرسه را دارند و دانش آموزان و داوطلبان می‌توانند با دیدن ویدیوهای آموزشی، خود را در کلاس درس ببینند و ارتباط خوبی با مدرسین برقرار کنند. اما؛ اینکه کدام موسسه و کدام ویدیوی آموزشی را انتخاب کنید، بسته به نیازهای شماست. موسسه گاج برای داوطلبان کنکور، ویدیوهای آموزشی کنکوری منتشر کرده است که اکثر داوطلبانی که در آزمون‌های گاج نیز شرکت کرده‌اند، از این ویدیوها بهره می‌برند. چرا که نکات آموزشی آزمون‌ها با پاسخ تشریحی در این ویدیوها بررسی شده است.

در مقابل و در مقایسه ویدیو های آموزشی کنکور گاج و رادیو اکتیو، موسسه آموزشی رادیو اکتیو ویدیوهای آموزشی بسیار مفیدی منتشر کرده است که مناسب برای تمامی داوطلبان کنکور است. این تدریس‌ها به صورت مبحثی و ویدیوهای کوتاه و جذاب بوده و برای داوطلبان، خسته کننده و کسل کننده نیست و داوطلب می‌تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی نکات مربوط به هر مبحث را فرا بگیرد. برای دریافت مشاوره بیشتر با ما در تماس باشید.

درخواست مشاوره اختصاصی

دریافت مشاوره

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در واتساپ و دریافت راهنمایی؛ ویژه مقاله مقایسه ویدیو های آموزشی کنکور گاج و رادیو اکتیو

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

نمونه تدریس‌های ما را اینجا ببینید.