بهترین موسسه کنکور آموزش زیست

بهترین موسسه کنکور آموزش زیست

بهترین موسسه کنکور آموزش زیست کدام موسسه است؟ زیست شناسی مهم‌ترین درس برای داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی است. این درس بسیار تفهیمی است و برخلاف تصور بسیاری از دانش آموزان که تصور می‌کنند درسی حفظ کردنی است، کاملاً تفهیمی به حساب می‌آید. تست‌های آن به صورت ترکیبی، تفهیمی و چالشی مطرح می‌شوند و برای پاسخگویی به آن‌ها درک عمیق مطالب لازم است. دانش آموز باید از قدرت تحلیل خوبی برخوردار باشد و بتواند مطالب مختلف زیست شناسی را که به هم مربوط هستند، به درستی به هم ربط دهد تا بتواند به سوالات ترکیبی بیشماری که از این درس در کنکور سراسری مطرح می‌شود، پاسخ دهند.

اهمیت درس زیست شناسی

به دلیل ترکیبی و تفهیمی بودن مطالب درس زیست شناسی بسیاری از داوطلبان در فهم مطالب، ایجاد ارتباط بین آن‌ها، پاسخگویی به سوالات چالشی و ترکیبی کنکور و آموزش زیست مشکل دارند و زیست شناسی برای آن‌ها تبدیل به یک غول بی‌شاخ و دم شده است! این داوطلبان باید به دنبال بهترین موسسه کنکور آموزش زیست بروند تا بتوانند شیوه‌های صحیح مطالعه و شیوه‌های صحیح تست زنی و ایجاد ارتباط بین مطالب مختلف زیست و پاسخگویی به تست‌های آن را بیاموزند. پیدا کردن این موسسه، کار چندان ساده‌ای نیست و نیاز به تحقیق و بررسی دارد. در ادامه مطلب سعی داریم، بهترین موسسه کنکور آموزش زیست را به شما معرفی کنیم.

درس زیست شناسی در کنکور
درس زیست شناسی در کنکور

آموزش زیست کنکور

درس زیست درسی حفظی نیست و درک مطالب آن نیاز به قدرت تحلیل خوبی دارد. دانش آموزان برای یادگیری مطالب زیست، حتماً باید از منابع کمک آموزشی استفاده کنند. این منابع کمک آموزشی می‌تواند به صورت کتاب‌های درسنامه‌دار و آموزش محور باشد که پس از درسنامه‌ها، تست‌هایی نیز جهت تسلط بر مطالب خوانده شده قرار دارند. کتاب می‌تواند منبع خوبی برای یادگیری باشد اما؛ کافی نیست و داوطلبان باید از منابع دیگری نیز استفاده کنند. یکی از بهترین منابعی که به داوطلبان جهت یادگیری و درک مطالب ترکیبی زیست کمک می‌کند استفاده از یک معلم است. این معلم باید مجرب باشد و در امر کنکور تجربه و تسلط کافی داشته باشد. دانش آموز باید بتواند با او ارتباط برقرار کند تا مطالب را به خوبی یاد بگیرد. مطالبی که به داوطلب آموزش داده می‌شود نه تنها شامل مطالب کتاب درسی بلکه؛ شامل نکات مهم تست‌های ترکیبی و چالشی نیز می‌شود.

امروزه به جای رفتن به کلاس‌های کنکور و صرف وقت زیاد، داوطلبان ترجیح می‌دهند از منابع آنلاین استفاده کنند. یکی از این منابع آنلاین، استفاده از ویدیوهای آموزش زیست کنکور است. در موسسه رادیو اکتیو می‌توانید ویدیوهای آموزش زیست کنکور را به صورت مبحثی ببینید و مطالب را یاد بگیرید. ویدیوهایی نیز وجود دارند که ترکیبی از چند مبحث مختلف هستند که به هم ربط دارند و یادگیری یکی از آن‌ها، پیش نیاز درک مطالب دیگر است. با رادیو اکتیو نیاز شما به آموزش زیست کنکور برطرف می‌شود. بنابراین؛ می‌توان گفت بهترین موسسه کنکور زیست، رادیو اکتیو است.

 

بهترین موسسه کنکور آموزش زیست

موسسات زیادی در امر آموزش دروس مختلف مانند زیست شناسی فعالیت می‌کنند و بسیاری از آن‌ها معروف هستند. داوطلبان موسسه‌ای را ترجیح می‌دهند که به صورت آنلاین خدمات را به آن‌ها ارائه دهد، ارزان و به صرفه باشد، اساتید خوبی در آن به تدریس بپردازند، نکات مهم کنکوری را یاد بگیرند، تست‌های شبیه به کنکور و تست‌های کنکور را تحلیل و بررسی کنند و در مجموع آموزش کامل و جامعی برای آن‌ها داشته باشند.

بهترین موسسه برای زیست کنکور، موسسه رادیو اکتیو است. چرا که تمامی این نیازها را برطرف می‌کند. در رادیو اکتیو، مدرسان دلسوز، با انرژی و باتجربه که از اساتید برتر زیست کشور هستند، مطالب را به صورتی ساده و روان به داوطلبان توضیح می‌دهند و برای فهم بیشتر مطالب،  چند سوال کنکور نیز در ویدیوها بررسی می‌شوند و به تحلیل نکات مربوط به تست‌های کنکور می‌پردازند. آموزش‌ها بر طبق آخرین تغییرات اعمال شده در کتب درسی زیست شناسی صورت می‌گیرند تا نکته‌ای از نظر داوطلبان پنهان نماند. همچنین؛ به صورت موشکافانه مطالب بررسی می‌شوند و شکل‌ها، تصاویر و جدول‌های موجود در کتاب نیز بررسی می‌شوند.

درخواست مشاوره اختصاصی

دریافت مشاوره

بهترین روش آموزش زیست کنکور

یکی از بهترین رو‌ش‌های آموزش زیست کنکور استفاده از تصاویر است. تصاویر نقش مهمی در حافظه دارند و مطالبی که به صورت تصویری آموخته می‌شوند، دیرتر از خاطر داوطلبان میروند و به حافظه‌ی بلند مدت آنان سپرده میشوند. در ویدیوهای آموزش زیست رادیو اکتیو، تصاویر مختلف کتاب درسی و حتی مطالب تکمیلی به صورت تصویری به داوطلبان آموزش داده می‌شوند. همچنین یکی از نقاط قوت موسسه رادیو اکتیو به عنوان یکی از بهترین موسسه کنکور آموزش زیست مطالب آموزشی زیست منتشر شده در وبسایت ما می‌باشد. برخی از کاربردی ترین مطالب شامل روش تست زنی زیست، شیوه مطالعه زیست کنکور می‌باشد.

  چگونه شیمی دهم را برای کنکور بخوانیم؟

از دیگر نکاتی که هنگام اموزش زیست باید در نظر داشت، این است که تست‌ها ترکیبی هستند. یعنی مطالب فصل‌ها و حتی پایه‌های مختلف به هم مرتبطند. بنابراین؛ برای آموزش اصولی و صحیح، باید مطالبی که به هم مربوط هستند را تفکیک کرده و با هم تدریس شوند. تا دانش آموزان بتوانند عمق مطلب را بفهمند و ارتباط بین آن مطالب را به خوبی درک کنند و اگر سوالی از آن بخش در کنکور آمد، بتوانند با تحلیل صحیح، به آن پاسخ دهند.

زیست شناسی دارای مسائل ژنتیک نیز هست. بنابراین؛ باید مباحث مهم و پیچیده‌ی ژنتیک به خوبی به داوطلبان آموزش داده شود. تعداد زیادی تست از این مبحث حل و بررسی شود، تا داوطلبان بتوانند با نحوه سوالات آن آشنا شده و روی مطالب آن تسلط کافی پیدا کنند. چنانچه در انتخاب موسسه رادیو اکتیو به عنوان یکی از بهترین موسسه کنکور آموزش زیست تردید دارید، پیشنهاد می‌کنیم که مطالب مقایسه‌ای این موسسه با سایر موسسات را نیز مطالعه کنید.

سخن پایانی

زیست شناسی یکی از دروس بسیار مهم رشته تجربی که در سرنوشت تحصیلی و شغلی آن‌ها نقش بسیار مهمی دارد. برای پاسخگویی به سوالات زیست، آموزش صحیح و اصولی از واجبات است. موسسات مختلفی زیست شناسی را آموزش می‌دهند و کلاس‌های کنکور زیست را برگزار می‌کنند. اما؛ در این میان موسسه رادیو اکتیو بهترین موسسه زیست کنکور است، که مطالب را به صورت ترکیبی به داوطلبان آموزش می‌دهد.

یکی از مزایای آموزش زیست کنکور رادیو اکتیو این است که داوطلبان می‌توانند انواع سوالات چالشی، تفهیمی، ترکیبی و مشکل را به راحتی حل کنند و قدرت تحلیل خوبی در گزینه‌ها به دست بیاورند. اگر جزو داوطلبانی هستید که در درس زیست شناسی کنکور مشکل دارید و به دنبال بهترین موسسه کنکور زیست می‌گردید، حتما ویدیوهای آموزش زیست رادیو اکتیو را امتحان کنید. با تسلط کامل به مطالب زیست، می‌توانید در رشته و شهر دلخواه خود و دانشگاه مورد نظرتان، راحت‌تر پذیرفته شوید. زیست شناسی برای رشته‌های گروه پزشکی یعنی پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در واتساپ و دریافت راهنمایی؛ ویژه مقاله بهترین موسسه کنکور آموزش زیست

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

نمونه تدریس‌های ما را اینجا ببینید.