بهترین موسسه برای شیمی کنکور

بهترین موسسه برای شیمی کنکور

بهترین موسسه برای شیمی کنکور کجاست؟ شیمی را یکی از سرنوشت سازترین دروس برای رشته تجربی و ریاضی می‌دانند. این درس که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، در دفترچه آزمون سراسری برای هر دو رشته در انتهای سوالات قرار دارد. ۳۵ سوال سرنوشت‌ساز از شیمی در کنکور سراسری برای هر ۲ رشته مطرح می‌شود. بسیاری از داوطلبان به دلیل اینکه تصور می‌کنند شیمی درس بسیار راحتی است، از خواندن آن غافل می‌شوند، تمرکز خود را روی دروس مشکل‌تر می‌گذارند و متاسفانه نمی‌توانند نتایج دلخواه خود را کسب کنند. اما؛ توجه داشته باشید که این درس در عین سادگی نکات بسیار مهمی دارد که باید همه آن‌ها را بلد باشید تا بتوانید به سوالات شیمی در کنکور سراسری پاسخ داده و رتبه دلخواه خود را کسب کنید.

انتخاب منابع مناسب، برای هر درسی در ابتدای مطالعه آن جزو واجبات است. در مورد درس شیمی نیز همین گونه است. حتماً باید بدانید که بهترین موسسه برای شیمی کنکور کدام موسسه است. منابع آن موسسه را انتخاب کرده و مطالعه شیمی را از روی آن‌ها انجام دهید. این کار به شما کمک می‌کند که با انتخاب بهترین منبع آموزشی شیمی کنکور درست و مناسب از زمانی که صرف مطالعه شیمی می‌کنید، بهترین نتیجه را بگیرید.

بهترین موسسه برای شیمی کنکور

 • موسسه خیلی سبز: در ادامه؛ بهترین موسسه برای شیمی کنکور را معرفی می‌کنیم. یکی از بهترین موسساتی که کتاب کنکور شیمی چاپ کرده‌اند، موسسه خیلی سبز است. این موسسه در تمام دروس کنکور موفق بوده اما؛ در درس شیمی یکی از قوی ترین کتاب‌ها را منتشر کرده است. کتاب شیمی جامع خیلی سبز، یکی از مهمترین منابع شیمی برای داوطلبان رشته‌های ریاضی و تجربی است. این کتاب شامل مطالب درسی تمام پایه‌ها یعنی شیمی دهم، یازدهم و دوازدهم است و یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های شیمی در میان داوطلبان کنکور به حساب می‌آید. کتاب شیمی جامع خیلی سبز در ۲ جلد منتشر شده است. جلد اول این کتاب شامل درسنامه و سوالات به تفکیک فصل است. جلد دوم کتاب، پاسخ های تشریحی تست‌های مطرح شده در کتاب را در بر می‌گیرد. تمام نکات، مطالب آموزشی و نکات تست‌ها در این کتاب با لحنی بسیار روان و ساده بیان شده است و دانش آموزان با هر سطح علمی که در کنکور شرکت می‌کنند، این مطالب را به راحتی درک می‌کنند.
بهترین موسسه برای شیمی کنکور-رادیو اکتیو
بهترین موسسه برای شیمی کنکور-رادیو اکتیو
 • موسسه رادیو اکتیو خودمون! موسسه ما موسسه‌ای با تجربه چندین ساله است که به تازگی در فضای مجازی شروع به تبلیغات کرده است. ما در موسسه رادیو اکتیو با ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین پکیج‌های آموزش شیمی از دید شما دانش آموزان عزیز به دومین موسسه برتر در زمینه شیمی کنکور تبدیل شده‌ایم. آموزش‌های شیمی ما را از بخش زیر می‌توانید تهیه کنید.

 

 • موسسه گاج: دیگر موسسه‌ای که از بهترین موسسات برای شیمی کنکور است، انتشارات گاج است. کتاب معروفی که انتشارات گاج در زمینه‌ی شیمی به چاپ رسانده است، شیمی جامع آی کیو نام دارد. این کتاب یکی از بهترین منابع و کاملترین منابع جامع شیمی برای داوطلبان کنکور ریاضی و تجربی است. کتاب شیمی کنکور جامعه آی کیو گاج در پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم تمام مطالب را پوشش داده است. تست‌های این کتاب استاندارد می‌باشند و متناسب با تمام سطوح علمی طراحی شده‌اند. این کتاب در ۲ جلد به چاپ رسیده است که جلد اول آن را تست‌های مفهومی، ترکیبی و حل کردنی و پاسخنامه های آن‌ها تشکیل می‌دهند. جلد دوم کتاب آی کیو شیمی جامع کنکور شامل درسنامه‌های هر فصل کتاب است.ویژگی بارز کتاب شیمی جامع آی کیو گاج این است که مطالب را به صورت پایه به پایه ارائه داده است و همین امر باعث شده است تفاوت و تمایزی با سایر موسسات آموزشی داشته باشد. تست‌های این کتاب دسته بندی‌های مختلفی دارند، از سطح ساده تا پیشرفته، و همین باعث می‌شود که ذهن داوطلبان کنکور به چالش کشیده شود و مهارت تست زنی آن‌ها تقویت شود. از دیگر ویژگی‌های مثبت این کتاب این است که پرسشنامه آن تشریحی است و علاوه بر اینکه جواب صحیح را عنوان کرده است گزینه‌های نادرست را نیز بررسی نموده است.
  بهترین موسسه برای شیمی کنکور-مبتکران
  بهترین موسسه برای شیمی کنکور-مبتکران
 • موسسه مبتکران: دیگر موسسه‌ای که از بهترین موسسه‌ها برای شیمی کنکور است، موسسه مبتکران است. درسنامه کتاب شیمی مبتکران بسیار دقیق و جامع است و تمام داوطلبان کنکور با مطالعه آن در هر سطحی که باشند، می‌توانند شیمی را به خوبی یاد بگیرند. این کتاب متناسب با داوطلبانی است که فرصت کافی برای خواندن تمام مطالب درسی ندارند. بنابراین؛ می‌توانند به جای کتاب درسی در مواقع ضروری از درسنامه این کتاب نیز استفاده کنند. تست‌های کتاب شیمی مبتکران طبقه بندی شده هستند و برای داوطلبان در سطوح ضعیف، متوسط و قوی طراحی شده‌اند. تنوع بالای این تست ها به داوطلبان هر ۲ رشته کمک کرده است که با انواع مختلف تست آشنا شده و به تقویت مهارت تست زنی خود بپردازند. از نکات مهم و حائز اهمیت برای کتاب مبتکران این است که تمام سوالات کنکور ۱۰ سال اخیر را پوشش داده است.
  تحلیل فیزیک کنکور ریاضی ۱۴۰۱

بهترین موسسه برای کلاس کنکور شیمی

علاوه بر منابع مناسب برای کنکور، داوطلبان به انتخاب یک موسسه مناسب برای کلاس کنکور نیز نیاز دارند. بهترین موسسه برای شیمی کنکور برای داوطلبانی که می‌خواهند در کلاس‌های کنکور شرکت کنند، واقعا یک موسسه خاص نیست. قلم چی، خیلی سبز، مبتکران، گاج و هر موسسه‌ای که از اساتید مجرب کنکور استفاده می‌کند را می‌توان جزو بهترین موسسات برای شیمی کنکور دانست. این بستگی به خود شما دارد که در کدام موسسه و کلاس کدام استاد ثبت نام کنید. فقط باید توجه داشته باشید که کلاس‌هایی که در آنها شرکت میکنید، به گونه‌ای باشند که هم در فهم و درک مطالب به شما کمک کنند و در عین حال، ترفندهای تست زنی را به شما بیاموزند. همچنین؛ از شما آزمون های جامع بگیرند و به تحلیل آزمون بپردازند. این موسسات قطعاً بهترین موسسات برای شیمی کنکور هستند.

مشاوره در موسسه رادیو اکتیو

برای انتخاب بهترین موسسه برای شیمی کنکور، ابتدا باید سطح علمی خود، نیازهای خود و هدفتان از انتخاب  این موسسه را بدانید، آن گاه برای انتخاب منابع مناسب و یا کلاس‌های کنکور مفید به دنبال بهترین موسسه برای شیمی کنکور بگردید. این کار در نگاه اول کار دشواری به نظر می رسد. اما؛ با آگاهی از اهداف و نیازهای خود، شناسایی اساتید مجرب و منابع مناسب به راحتی می‌توانید یکی از بهترین موسسات را برای خود انتخاب کرده و به موفقیت خود کمک کنید. برای دریافت مشاوره بیشتر درخواست خود را به ما اعلام کنید.

درخواست مشاوره اختصاصی

دریافت مشاوره

موفقیت فقط با مطالعه به دست نمی‌آید و عوامل زیادی در آن موثر هستند. بنابراین؛ بهتر است تمام عوامل جانبی را با دقت بررسی کرده، بهترین‌ها را  انتخاب نموده و از انتخاب خود خرسند شوید.

به این مقاله امتیاز دهید

6 thoughts on “بهترین موسسه برای شیمی کنکور

 1. حسن فرد میگوید:

  سلام
  ببخشید من رشتم انسانی هستش و نمی‌دونم هنگام خواندن مطلب باید خلاصه نویسی کنم یا چند ساعت بعد ؟ خیلی ترس اینو دارم که خلاصه هام کامل نباشه.چیکار کنم

 2. روح الله جمشیدی میگوید:

  باید جنگید واسه کنکور امسال تا میتونید دوستان بخونید تلاش کنید که انشاالله پزشکی یا دندان پزشکی قبول بشید معلوم نیست سال دیگه چه تصمیمی بگیرند سازمان سنجش

 3. حسینعلی آذری میگوید:

  سلام این کتاب ها و منابع ای که معرفی کردید برای امتحان نهایی ام خوب است یا فقط کنکور
  اگه فقط برای. کنکور هستش ممنون میشم کتاب ها و منابع هایی برای امتحان نهایی معرفی کنید ❤️

 4. فرهاد اسماعیلی میگوید:

  کسایی ک دانشگاه ازاد میخونن امکان داره استخدام نشن؟ یا این که اولویت اول فرهنگیان باشه؟ واین ک کسایی ک دانشگاه ازاد میخونن باید کار آموزی ام برن؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در واتساپ و دریافت راهنمایی؛ ویژه مقاله بهترین موسسه برای شیمی کنکور

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

نمونه تدریس‌های ما را اینجا ببینید.