جزئیاتی از ثبت نام پذیرفته شدگان بدون کنکور اعلام شد

جزئیاتی از ثبت نام پذیرفته شدگان بدون کنکور

جزئیاتی از ثبت نام پذیرفته شدگان بدون کنکور اعلام شد. داوطلبانی که در ظرفیت‌های خالی مانده کد رشته‌های مرحله پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در آزمون سراسری پذیرفته شده‌اند، در بهمن ماه ۱۴۰۱ اعلام شدند. اسامی تمام پذیرفته شدگانی که در ظرفیت‌های خالی مانده در کد رشته‌های محل‌های مرحله پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آنها پذیرفته شده‌اند، در سیزدهم بهمن ماه ۱۴۰۱ در وب سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده است.

ثبت نام پذیرفته شدگان بدون کنکور اعلام شد

کلیه پذیرفته شدگان در این مرحله باید برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام و مدارکی که برای ثبت نام خود نیاز دارند و در سایت سازمان سنجش مندرج شده است، از ۱۲ بهمن ماه به وب سایت دانشگاه مورد نظر و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه فرمایند.

داوطلبانی که به جای کد رشته قبولی یکی از کدهای دو رقمی مربوط به دانشگاه‌های غیرانتفاعی یعنی کد ۲۴ برای دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا و یا کد ۳۲ که برای رشته‌های کاردانی وزارت بهداشت اعلام شده است، منحصراً در کد رشته مذکور نمره علمی را دارا بوده و باید به عنوان یکی از معرفی شدگان این کد رشته‌ها در موسسه مذکور ثبت نام کنند.

عدم مراجعه به منزله انصراف است!

ثبت نام آن‌ها پس از مصاحبه صورت می‌گیرد چرا که این رشته‌ها دارای مصاحبه هستند. بنابراین؛ نیاز است چنین داوطلبانی برای آگاهی از زمان مصاحبه به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه مورد نظر مراجعه نمایند. در صورت عدم مراجعه این داوطلبان برای شرکت در مصاحبه و مراحل گزینش رشته‌های مذکور در دانشگاه‌های مربوطه، سازمان سنجش عدم مراجعه را به منزله انصراف در آن رشته تلقی کرده و داوطلب نیاز دارد که صرفاً در کد رشته قبولی اعلام شده ثبت نام کرده و به ادامه تحصیل بپردازد.

کلیه پذیرفته شدگان در این مرحله ملزم هستند که حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۱ مدرک دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه، مدرک پیش دانشگاهی نظام آموزشی سالی واحدی یا ترمی واحدی، دیپلم نظام جدید و یا مدرک کاردانی خود را اخذ کرده باشند. در غیر این صورت مجاز به ثبت نام نخواهند بود.

  دلنوشته محمدحسین خوش کنش

نیاز است که کلیه پذیرفته شدگان بدون کنکور در زمانی که برای آن‌ها مقرر شده است نسبت به ثبت نام اقدام کنند. در صورت عدم ثبت نام، انصراف داوطلبان قطعی تلقی خواهد شد.

برای پذیرفته شدگان مرد، با توجه به بند مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه ۹ از دفترچه راهنمای ثبت‌ نام و انتخاب رشته کنکور سراسری، واجد شرایط بوده و باید گواهی مربوط به دانشگاه محل قبولی را ارائه دهند.

اگر در هر یک از مراحل ثبت نام، پذیرش و یا در حین تحصیل در دانشگاه مربوطه مشخص شود که متقاضی تحصیل در آن دانشگاه، حقایق را کتمان و یا اطلاعات را به صورت اشتباه ارائه کرده است و واجد شرایط تحصیل در دانشگاه نیست، قبولی او باطل و لغو شده و طبق مقررات آموزشی با فرد مورد نظر برخورد خواهد شد.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در واتساپ و دریافت راهنمایی؛ ویژه مقاله جزئیاتی از ثبت نام پذیرفته شدگان بدون کنکور اعلام شد

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

نمونه تدریس‌های ما را اینجا ببینید.