مقایسه ویدیو های آموزشی کنکور حرف آخر و رادیو اکتیو

مقایسه ویدیو های آموزشی کنکور حرف آخر؛ داوطلبان کنکور و دانش آموزان برای یادگیری و فهم مطالبی که در آن‌ها مشکل دارند، روش‌های آموزشی متعددی را امتحان می‌کنند. یکی از این متدهای آموزشی که در سال‌های اخیر بازار داغی داشته و طرفدارانبسیار زیادی دارد، استفاده از ویدیوهای آموزشی کنکور است.  تمام موسسات معروف و معتبر کنکور، نسبت به ضبط، تهیه و عرضه‌ی این ویدیوها اقدام کرده‌اند که موسسه رادیو اکتیو و موسسه حرف آخر نیز جزو آن‌ها هستند.  در این مقاله به مقایسه ویدیوهای آموزشی کنکور حرف آخر و رادیو اکتیو خواهیم پرداخت.

خصوصیات یک موسسه معتبر

بدون شک هر یک از دو موسسه خصوصیات و ویژگی‌های خاص خود را جهت تهیه‌ی این ویدیوها دارند. نحوه آموزش هر یک از این موسسات، مطالبی که روی آن‌ها تاکید دارند،  مدت زمان ویدیوها،  مبحثی بودن یا نبود آن‌ها، همه و همه از مواردی هستند که در ادامه‌ی مطلب راجع به ویدیوهای آموزشی کنکور حرف آخر و رادیو اکتیو مورد مقایسه و بررسی قرار خواهند گرفت. حتما در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ویژگی‌های بارز و منحصر به فرد ویدیوهای آموزشی کنکور حرف آخر

در مقایسه ویدیو های آموزشی کنکور حرف آخر و رادیو اکتیو ابتدا به سراغ ویژگی‌های حرف آخر رفته‌ایم. موسسه آموزشی حرف آخر، یکی از معتبرترین موسسات آموزش کنکور است که در چند سال اخیر،  توانسته است جایگاه ویژه‌ای را بین داوطلبان، اساتید کنکور و والدین و تمام کسانی که به نحوی با کنکور مرتبط هستند، به دست بیاورد. این موسسه علمی آموزشی توانسته است با ایجاد سبکی جدید در تهیه ویدیوهای آموزشی کنکور، خدمات خود را خاص ارائه دهد. در موسسه رادیو اکتیو، ویدیوهای آموزشی کنکور به صورت کاملا بدیع ارائه می‌شوند. به این صورت که در ویدیوها، آموزش به صورت تصویر سازی و انیمیشن سازی انجام می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید، حافظه‌ی انسان به دو نوع بلند مدت و کوتاه مدت تقسیم می‌شود.  برخی داوطلبان مطالب را یاد می‌گیرند اما؛  نمی‌توانند آن‌ها را به حافظه بلند مدت خود بسپارند و پس از مدتی آن‌ها را فراموش می‌کنند. تاکید سازندگان ویدیوهای آموزشی کنکور حرف آخر، روی ثبت مطالب در حافظه بلند مدت است.  معمولا مغز انسان چیزهایی را که به صورت تصویری می‌بیند، برایش جذابیت بیشتری دارد و آن‌ها را به حافظه بلند مدت خود می‌سپارد. 

در موسسه آموزش کنکور حرف آخر، اساتید معروف، بنام و مجرب ویدیوها را تهیه می‌کنند. آن‌ها از تجربه خود در امر کنکور استفاده کرده و با کیفیت‌ترین ویدیوها را تهیه می‌نمایند. موسسه حرف آخر علاوه بر ویدیوها، خدمات آموزشی کنکور دیگری نیز دارد اما؛  ویدیوهای آن از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر خدمات برخوردار هستند. برای بررسی هرچه بهتر این موسسه می‌توانید مقایسه این موسسه با موسسات دیگر را نیز بررسی کنید.

موسسه رادیو اکتیو
موسسه رادیو اکتیو

ویژگی‌های بارز و منحصر به فرد ویدیوهای آموزشی کنکور رادیو اکتیو

یکی از بزرگترین و معروف‌ترین موسسات علمی آموزشی کنکور را می‌توان موسسه معتبر و معروف رادیو اکتیو دانست. موسسه رادیو اکتیو در امر آموزش مجازی و آنلاین جزو موسسات پیشرو بوده و برای تمام رشته‌های نظری کنکور، ویدیو آموزشی دارد. از خصوصیات بسیار بارز و منحصر به فرد موسسه آموزش کنکور رادیو اکتیو، ویدیوهای بسیار جذاب و مفید است.  داوطلبان کنکور به دلیل استرسی که دارند، معمولا به دنبال تدریس‌هایی هستند که از بار روانی و استرس ناشی از کنکور در آن‌ها کم کرده و مطالب را بسیار سلیس، راحت، روان و با زبانی ساده و نحوه تدریسی جذاب و گیرا به آن‌ها آموزش دهد.

تیم مشاورین و مدرسین رادیو اکتیو

ویدیوهای آموزشی کنکور رادیو اکتیو بسیار جذاب بوده و توسط مدرسان کنکور جوان، متعهد و مجرب تدریس می‌شود. روش تدریس مدرسان حرفه‌ای رادیو اکتیو به صورت مبحثی بوده و هر مبحث از هر پایه و یا درس، به صورت جداگانه تدریس می‌شود. البته؛ نمونه تست‌های ترکیبی در این آموزش‌ها گنجانده شده و مطالبی که به هم مرتبط هستند، با هم ترکیب شده و به عنوان یک ویدیو جداگانه به داوطلبان آموزش داده می شوند. این ویدیوها زمانبندی‌های کوتاهی دارند تا از خسته کننده بودن آن‌ها جلوگیری شود و برای داوطلبان جذاب‌تر باشند. داوطلبان با تدریس‌های پرحرارت و پرانرژی مدرسین حرفه‌ای رادیو اکتیو، با اشتیاق بیشتری این ویدیوها را تماشا می‌کنند.

نکات مهم کنکوری در این ویدیوها گنجانده شده است و ویدیوها طبق آخرین تغییرات کتب درسی تهیه شده‌اند. برای دسترسی به ویدیو‌های آموزشی رادیو اکتیو می‌توانید از قسمت زیر بر اساس رشته و پایه تحصیلی خود آموزش مورد نظر را انتخاب کنید.

 

تدریس‌ها بسیار خلاقانه هستند و ویدیوها برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور جذاب و گیرا هستند. بنابراین؛ دانش آموزان و داوطلبان به مبحث مورد نظر کاملاً جذب می‌شوند و سطح یادگیری آن‌ها بالاتر می‌رود.

از نکات مهم و نقاط مثبت ویدیوهای آموزشی کنکور رادیو اکتیو این است که طبق بودجه بندی کنکور سراسری تهیه شده‌اند و مباحث بسیار مهم در این ویدیوها برجسته سازی شده‌اند و از همه مهمتر، این ویدیوها برای تمام گروه‌های آزمایشی نظری یعنی ریاضی، تجربی و انسانی تهیه شده‌اند.

درخواست مشاوره اختصاصی

دریافت مشاوره

  بهترین موسسه کنکور تجربی

مقایسه ویدیوهای آموزشی کنکور حرف آخر و رادیو اکتیو

اگر بخواهیم به یک جمع بندی کلی از مباحث مطرح شده برسیم؛ باید ویدیوهای آموزشی کنکور دو موسسه رادیو اکتیو و حرف آخر را با هم مقایسه کنیم. هر یک از این موسسات مزایای خاص خود را برای داوطلبان دارند و ویدیوهای آن‌ها منحصر به فرد به شمار می‌رود. ویدیوهای آموزشی حرف آخر سبکی بدیع و نو در آموزش مجازی بنیان کرده است. حرف آخر از طریق انیمیشن سازی و تصویرسازی‌های گوناگون مطالب را به داوطلبان آموزش می‌دهد و به این صورت داوطلبان، مباحث را در حافظه بلند مدت خود ثبت می‌کنند.

 در مقابل؛ مدرسان مجرب و جوان رادیو اکتیو بسیار خلاق و پر انرژی بوده و بر حسب بودجه بندی کنکور سراسری و آخرین تغییرات کتب درسی تمام پایه‌ها و رشته‌ها، ویدیوهای آموزشی کنکور را برای تمام رشته‌های نظری از جمله ریاضی، تجربی و انسانی تهیه و منتشر کرده‌اند. این تدریس‌ها بسیار جذاب هستند، به هیچ عنوان خسته کننده نیستند و در مدت زمانی بسیار کوتاه تمام مباحث مهم کنکور سراسری برای هر درس پوشش داده شده است.

از مزایای ویدیوهای رادیو اکتیو نسبت به حرف آخر، این است که داوطلبان در مدت زمان بسیار کوتاهی می‌توانند یک مباحث مشکل کنکور را یاد بگیرند. همچنین؛ از دیگر مزایای ویدیوهای آموزشی کنکور موسسه رادیواکتیو این است که سوالات ترکیبی و مباحثی که به هم مرتبط هستند نیز به داوطلبان آموزش داده می‌شوند. بسیاری از داوطلبان مطلبی را بلدند اما هنگامی که با مبحث دیگر ترکیب می‌شود، قادر به پاسخگویی به سوالات آن نیستند. از جمله سوالات چالشی چند سال اخیر کنکور سراسری، همین سوالات ترکیبی هستند. مدرسان رادیواکتیو این راه را برای دانش آموزان و داوطلبان گرامی هموار میکنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در واتساپ و دریافت راهنمایی؛ ویژه مقاله مقایسه ویدیو های آموزشی کنکور حرف آخر و رادیو اکتیو

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

نمونه تدریس‌های ما را اینجا ببینید.