اعلام زمان ثبت نام آزمون های ۱۴۰۳

زمان ثبت نام آزمون های ۱۴۰۳؛ سازمان سنجش و آموزش کشور زمان ثبت نام آزمون های مهم ۱۴۰۳ شامل کنکور سراسری، کارشناسی ارشد و دکتری نیمه متمرکز را اعلام کرد. همچنین؛ ۲ آزمون کاردانی به کارشناسی و کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ای نیز توسط سازمان سنجش اعلام شد.

اعلام زمان آزمون های ۱۴۰۳

بر اساس تصمیم و اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور، کنکور سراسری سال ۱۴۰۳ نیز درست شبیه به کنکور سال ۱۴۰۲ در ۲ نوبت در سال برگزار می‌شود. ثبت نام در این آزمون نیز به صورت جداگانه طی دو نوبت صورت خواهد گرفت.

ثبت نام نوبت اول آزمون ها ۱۴۰۲

ثبت نام اولیه نوبت اول کنکور ۱۴۰۳ در روزهای ۲۱ تا ۲۷ آبان ماه ۱۴٠۲ صورت می‌گیرد و ثبت نام در نوبت دوم آن نیز در روزهای ۷ و ۱۲ فروردین ماه ۱۴۰۳ انجام خواهد شد.

بر اساس تقویم آزمون سازمان سنجش داوطلبانی که در کنکور سراسری ۱۴۰۳ در نوبت اول شرکت می‌کنند، در تاریخ‌های ۶ و ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ و کسانی که در نوبت دوم شرکت می‌کنند، در تاریخ‌های ۷ و ۸ تیرماه ۱۴۰۳ به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

همچنین؛ برای کارشناسی ارشد، ثبت‌ نام برای داوطلبان این آزمون برای کنکور ۱۴۰۳ در روزهای ۲۳ تا ۲۹ مهر ماه ۱۴۰۲ صورت خواهد گرفت و تاریخ برگزاری آزمون ۴ اسفند ۱۴٠۲ خواهد بود. آزمون دکتری نیمه متمرکز ۱۴۰۳ نیز همزمان با آزمون کارشناسی ارشد تمام رشته‌ها در همان روز یعنی ۴ اسفند ۱۴٠۲ برگزار خواهد شد.

  کنکور هوشمند آزمایشی در بهمن ماه

ثبت نام نوبت اول آزمون ها ۱۴۰۲

ثبت نام آزمون‌های کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۳ نیز ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ آغاز و تا سوم تیر ماه ادامه خواهد داشت. تاریخ برگزاری این آزمون جمعه دوم شهریور ۱۴۰۳ خواهد بود. همچنین؛ ثبت نام داوطلبان در آزمون کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ای تا بیست و چهارم تیرماه ۴۰۳ ادامه خواهد داشت و این آزمون در ۲ شهریور ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در واتساپ و دریافت راهنمایی؛ ویژه مقاله اعلام زمان ثبت نام آزمون های ۱۴۰۳

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

نمونه تدریس‌های ما را اینجا ببینید.