مشاوره تحصیلی در رادیو اکتیو

بر همگان آشکاره که مسیر تحصیل ، مخصوصا قسمت کنکورش ، راهی سخت و پر پیچ و خمه که مایکل شوماخر هم باشی ، باید احتیاط کنی . خیلیا وسطای این مسیر ، بنزین تموم میکنن و دیگه ادامه نمیدن ، خیلیا هم چپ میکنن و میرن تو دره . گذر از این جاده علاوه بر تلاش و همت ، یه راهنمای خوب هم می خواد که بتونی مطمئن و ایمن پا تو مسیر بزاری ، یکی که نذاره چپ کنی ! رادیواکتیو یدونه چیه ؟! برات یه تیم راهنما آورده! یه تیم خیلییی خفن و خبره از روانشناس ها ، کوچ های تحصیلی ، پزشکان ، مشاور ها ، منتور های ، اَدوایزِر ها و ….

کار و وظیفه و شعار این تیم ، اینه که نزاره آب تو دلت تکون بخوره ، با خیال راحت از این مسیر عبور کنی و از زیبایی هاش لذت ببری و با سرعت ، بری به سوی موفقیت . تیم مشاوران رادیواکتیو رسالتش اینه که تو و خانوادتو از خطراتی که این مسیر داره آگاه کنه و هم به خودت و هم به خانوادت راه لایی کشیدن از این خطرارو یاد بده ! پس برو بالا !! اوج بگیر !!!پیشرفت کن !! نگران هیچی نباش !! مشاورای رادیواکتیو هواتو دارن !!

آزمون های شخصیت شناسی و خودشناسی

هوش IQ یکی از مهم‌ترین توانایی‌های شناختی ما برای زندگی و درسه، هوش به ما کمک می‌کنه که مطالب را سریع‌تر یاد بگیریم، راحت‌تر حل کنیم و خلاصه کمکون می‌کنه که بهتر عمل کنیم. اگه تا حالا هوشت رو نگرفتی…ما یکی از معتبرترین آزمون‌های هوش رو براتون گذاشتیم که می‌تونین راحت تست هوش بگیرید. برای دریافت تست هوش روی دکمه زیر کلیک کنید :