معرفی رادیو اکتیو

تعریف اتو کشیده‌ی رادیو اکتیو میشه یه برند ثبت شده برای موسسه‌ی ساعت شتاب دانش با کد ثبتی 51331 اما به زبون خودمونی رادیواکتیو چیه؟ بزار از اولش برات بگم رادیواکتیو زاده‌ی ذهن چند تا جوون خوش‌فکر و خوش‌تیپ توی یه کافه روبه‌روی دانشگاه تهرانه!وقتی وارد کافه شدن، به محض نشستن متوجه‌ی صدای ناله و نفرین‌های میز بقلی شدن! یه سری دانش‌آموز بودن که ولوم غرغراشون گوش فلکو کر کرده بود! و اونجا بود که به فکر این افتادن که یه تغییری به این اوضاع شلم شوربا بدن !پس از مدت‌ها تلاش شبانه‌روزی یه بمب درست‌کردن !!!!!!یه بمب پر‌انرژی غنی‌شده با مواد رادیواکتیو!

ارتباط با ما
 
درباره ما

معرفی رادیو اکتیو

بووووووووووووم !سرآغاز ماجرای رادیو اکتیو !

رادیو اکتیو

یه موسسه‌ی آموزشی که مثل مواد سازندش از خودش پرتو ساتع میکنه. پرتو‌هایی با انرژی‌های مختلف از جنس: آلفا،بتا و گاما که نکنه غم به دلت راه بدی که مطالب آموزشی برات زیادی سخت یا آبکین.

رادیواکتیو یه‌سری آزمون طراحی کرده که خودتو بسنجی و با کارنامه‌های هوشمندش کاری کرده که هاج و واج نمونی کدوم کتاب کتابو بخرم‌؟! کدوم کلاسو شرکت کنم‌؟ رادیواکتیو بهت یه کارنامه میده که توش نقاط قوت وضعفتو نوشته، حالا چی‌؟ تموم شد‌؟ معلومه که نه‌! رادیواکتیو رفیق نیمه‌راه نیست‌!

حالا که ایرادات پیدا‌شدن‌، رادیواکتیو تمام انرژیشو بکار بسته که کمکت کنه‌! کلاس‌های آنلاین و DVD‌های آموزشی در سطح‌های مختلف با اساتید باحال و کار‌بلد‌! کتاب‌های آموزشی رنگارنگ با توجه به سطح توانایی تو‌! پادکستایی که توشون کوچ‌ها و روانشناسای توپ و خفن دست به دست هم‌دادن که آب تو دلت تکون نخوره و در طی مسیر تحصیلیت آرامش داشته باشی!

مجله‌های خوشگل فرنگی مآبی که روحیتو باز میکنه و آینده نگریتو میچسبونه به سقف! و…!!!! همه و همه رادیواکتیو رو شکل میده و رادیواکتیو در خدمت توعه تا این مسیر رو برات موفقت آمیز! آسون! جذاب! و پر از خاطرات خوب بکنه!